Ugnies šou Jūsų vestuvėse: ką reikėtų žinoti?

Jeigu savo vestuvių šventę nusprendėte paįvairinti fakyrų pasirodymu arba dar tik galvojate apie tai, patarsime, į ką atkreipti dėmesį, renkantis šią paslaugą.

ugnies valdovai_12.jpgugnies_valdovai_333.jpg

ugnies valdovai_003.jpgugnies valdovai_006.JPG

Nepirkite katės maiše. Rinkdamiesi ugnies šou atlikėjus, pasidomėkite jų patirtimi, nesidrovėkite paprašyti paprašykite užsakomą reginį apibūdinančios video, rekomendacijų, renginių, kuriuose jie dalyvavo, dosjė. Tai svarbiausi veiksniai, parodantys atlikėjų kvalifikaciją, požiūrį į atliekamus pasirodymus  ir leidžiantys susidaryti įspūdį apie būsimą reginį.
Atlikėjų skaičius – ne pagrindinis veiksnys. Nuomonė, kad pasirodymas su daugiau atlikėjų yra įspūdingesnis, iš dalies yra teisinga. Tačiau įspūdį sukuria ugnies kiekis, ugnies vaizdiniai tamsoje, piešiami sinchroninių atlikėjų judesių, netikėti triukai bei atlikėjų emocija, spinduliuojama žiūrovams, pasakoja Saulius Venclauskas, fakyrų studijos „Ugnies valdovai“ vadovas. Užsakant ugnies šou, svarbu atsižvelgti ir į pasirodymui reikalingą erdvę. Jeigu nebus tinkamos erdvės (pvz., 15x15 m lygios aikštelės), dideliam atlikėjų kiekiui gali būti labai sunku atlikti savo pasirodymą. Tokiu atveju rekomenduojama rinktis mažesnį atlikėjų skaičių.
Papildomi akcentai. Fakyrų pasirodymas – tai tik dalis reginio. Degantys jaunųjų inicialai, širdys, indai su liepsnojančia ugnimi renginio vietoje – tai elementai, prisidedantys prie šventinės nuotaikos kūrimo. Pasak „Ugnies valdovų“ fakyrų, didelį įspūdį ir šilčiausius prisiminimus palieka jauki „ugnies palinkėjimų“ ceremonija, kurioje dalyvauja patys jaunieji ir jų svečiai.
Įgarsinimas. Daugelis jaunųjų tikisi, jog įgarsinimu pasirūpins muzikantai. Tačiau muzikantų aparatūra nepritaikyta renginių įgarsinimui lauke. Tokiu atveju garsas dažnai sklinda iš vidaus, o garsas ir vaizdas nepapildo vienas kito. Net jeigu muzikantai ir įgarsintų renginį, nenumatytomis oro sąlygoms (lyjant, sningant) šio pažado jie gali netikėtai atsisakyti. Be to, muzikantams įgarsinant renginį, aparatūros pernešimo metu atsiranda buitinės pauzės, o jei daroma staigmena svečiams arba patiems jauniesiems, tai tampa visų dėmesį patraukiančiu veiksniu. Todėl labai svarbu iš anksto sužinoti, ar fakyrai patys įgarsins pasirodymą, esant bet kokioms oro sąlygoms.
Priešgaisrinės priemonės. Apdegusi žolė po pasirodymo, pajuodę nuo suodžių trinkelės ar kita pasirodymo danga, nudeginta renginio pasiruošimo vieta – tai dalykai, kuriuos ryte galima išvysti po fakyrų pasirodymo, jei atlikėjai nebuvo tinkamai pasiruošę. Norint to išvengti, reikia daug papildomo inventoriaus, kurį vežiojasi tiktai nedaugelis ugnies šou atlikėjų. Pasidomėkite, ar jūsų pasirinkti atlikėjai atsiveš gesintuvus, nedegius audeklus ir kitas priešgaisrines priemones, ar bus pasirūpinta pasirodymo vietos saugumu.
O ką reikės daryti jums? Užsakyti ugnies šou – tai dalis darbo. Jums dar gali tekti patiems pasirūpinti renginio vietos įgarsinimu, renginio vietos paruošimu (sniego nukasimu žiemą), leidimo rengti pasirodymą šventės vietoje gavimu (sodybos, viešbučių savininkų leidimais), rengiant viešoje vietoje – vietinės savivaldos leidimo gavimu. Arba, jei pasirinksite atlikėjus, kurie atlieka išvardintus darbus, jums teliks mėgautis savo švente. Fakyrai, turintys ilgametę patirtį įvairiuose renginiuose, dažniausiai palaiko gerus santykius su sodybų savininkais – tai leidžia sutaupyti laiko, skirto derinimui, o jų žinios apie renginio vietą leidžia išvengti nemalonumų, susijusių su ugnies pasirodymo rengimu šalia viešų erdvių.

Rekomenduojame