Dokumentai santuokai sudaryti

JAUNAVEDŽIŲ ATMINTINĖ

Santuokos registravimo paslauga metrikacijos skyriuje susideda iš:

 • Prašymo sudaryti santuoką priėmimo.
 • Santuokos sudarymo įrašo surašymo.
 • Santuokos liudijimo išrašymo.

Svarbu žinoti, kad santuoka registruojama vieno iš susituokiančiųjų ar jų tėvų deklaruotos gyvenamosios vietos civilinės metrikacijos įstaigoje bei santuoka registruojama praėjus ne mažiau kaip vienam mėnesiui nuo prašymo tuoktis padavimo dienos (santuoka, nuo dokumentų pridavimo datos, gali būti įregistruojama ir per 14 dienų, bet tai gali padaryti tik turintieji gydytojo pažymą dėl nėštumo, bendrą vaiką, jūreiviai, kurie turi išplaukti į reisą arba sunkūs ligoniai).
Santuoka registruojama dalyvaujant besituokiančiai porai ir bent dviems liudininkams (nebūtinai skirtingų lyčių), kurie santuokos registravimo dieną privalo turėti asmens tapatybę

Santuokos registracijos įkainiai, pateikiami Civilinės Metrikacijos internetiniame tinklapyje:
1. Santuoką registruoti Civilinės metrikacijos įstaigoje -20 Eur (70 Lt);
2. Santuoką registruoti norinčiųjų susituokti pasirinktoje vietoje - 60 Eur (210 Lt).

Civilinės metrikacijos biure santuokai įregistruoti būtini dokumentai:

 • Prašymas įregistruoti santuoką.
 • Asmens tapatybę patvirtinantys dokumentai. Jeigu vienas iš sužadėtinių neturi pilietybės, jis turėtų pateikti leidimą gyventi Lietuvoje, arba asmens be pilietybės kelionės dokumentą.
 • Jeigu bus registruojama antra santuoka, Civilinės metrikacijos skyriui reikia pristatyti ištuokos liudijimą arba, jei buvęs sutuoktinis – miręs, jo mirties liudijimą, jei šie duomenys neįtraukti į Gyventojų registro duomenų centrinę bazę. Ištuokos arba buvusio sutuoktinio liudijimą reikia pateikti ir įtraukiant į apskaitą bažnytinę arba svetur sudarytą santuoką, jeigu ji – nebe
 • Jei ketinantis susituokti yra užsienio valstybės pilietis, papildomai pateikiamas jo valstybės kompetetingos įstaigos išduotas dokumentas patvirtinantis, kad jo santuokai nėra kliūčių (to paties reikia ir įtraukiant į apskaitą bažnytinę santuoką). Jeigu užsienio valstybės pilietis yra išsituokęs ar našlys, pateikimas jo valstybės kompetetingos įstaigos išduotas dokumentas patvirtinantis jo ištuoką ar buvusio sutuoktinio mirtį. Užsienio valstybės piliečio dokumentai (išskyrus pasą) turi būti legalizuoti ar patvirtinti pažyma (APOSTILLE), jeigu Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys ir Europos Sąjungos teisės aktai nenumato kitaip ir išversti į lietuvių kalbą.
 • Mokamasis pavedimas arba kvitas, patvirtinantis, kad sumokėta valstybės rinkliava. Šių dokumentų pateikti nereikia, jei prašymas buvo pateiktas internetu ir sumokėta per Elektroninius
 • Bažnytinės santuokos apskaita
 • Norint įtraukti į apskaitą bažnytinę santuoką, reikia pateikti:
 • Bažnytinės santuokos dokumentą.
 • Jeigu tuoktasi ne katalikų bažnyčioje, reikalingas ir bažnyčios įgaliojimas.
 • Įtraukiant į apskaitą bažnytinę santuoką būtina pateikti ir asmens tapatybės bei kitus
 • Užsienyje registruota santuoka
 • Registravusieji santuoką kitoje šalyje ir norintys ją įtraukti į apskaitą Lietuvoje turi pateikti:
 • Asmens tapatybės dokumentus.
 • Taip pat į lietuvių kalbą išverstą užsienio valstybės institucijos išduotą santuokos liudijimą.
 • Be to svarbu žinoti, kad jeigu ketinate tuoktis ne Lietuvoje, jums prireiks pažymų apie šeimyninę padėtį. Šias pažymas galėsite gauti nuvykę į Civilinės metrikacijos skyrių, kur turėsite pateikti asmens tapatybės dokumentus. Jei turite vaikų, dar turėsite pateikti atžalų gimimo liudijimus, jei šie neįtraukti į Gyventojų registro duomenų centrinę bazę.

Civilinės metrikacijos biure santuokai įregistruoti būtini dokumentai

Civilinės metrikacijos biure santuokai įregistruoti būtini dokumentai:

 • Prašymas įregistruoti santuoką.
 • Asmens tapatybę patvirtinantys dokumentai. Jeigu vienas iš sužadėtinių neturi pilietybės, jis turėtų pateikti leidimą gyventi Lietuvoje, arba asmens be pilietybės kelionės dokumentą.
 • Gimimo liudijimai.
 • Jeigu bus registruojama antra santuoka, Civilinės metrikacijos skyriui reikia pristatyti ištuokos liudijimą arba, jei buvęs sutuoktinis – miręs, jo mirties liudijimą, jei šie duomenys neįtraukti į Gyventojų registro duomenų centrinę bazę. Ištuokos arba buvusio sutuoktinio liudijimą reikia pateikti ir įtraukiant į apskaitą bažnytinę arba svetur sudarytą santuoką, jeigu ji – nebe pirma.
 • Jei ketinantis susituokti yra užsienio valstybės pilietis, papildomai pateikiamas jo valstybės kompetetingos įstaigos išduotas dokumentas patvirtinantis, kad jo santuokai nėra kliūčių (to paties reikia ir įtraukiant į apskaitą bažnytinę santuoką). Jeigu užsienio valstybės pilietis yra išsituokęs ar našlys, pateikimas jo valstybės kompetetingos įstaigos išduotas dokumentas patvirtinantis jo ištuoką ar buvusio sutuoktinio mirtį. Užsienio valstybės piliečio dokumentai (išskyrus pasą) turi būti legalizuoti ar patvirtinti pažyma (APOSTILLE), jeigu
 • Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys ir Europos Sąjungos teisės aktai nenumato kitaip ir išversti į lietuvių kalbą.
 • Mokamasis pavedimas arba kvitas, patvirtinantis, kad sumokėta valstybės rinkliava. Šių dokumentų pateikti nereikia, jei prašymas buvo pateiktas internetu ir sumokėta per Elektroninius valdžios vartus.

Civilinės metrikacijos biurai Lietuvoje

Akmenės rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius

L. Petravičiaus a. 2, Naujoji Akmenė, 85132 Akmenės r. sav. Tel. (8 425) 56 590 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.akmene.lt

Alytaus miesto civilinės metrikacijos skyrius
Rotušės a. 4, 62504 Alytus. Tel. (8 315) 55 120 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.ams.lt

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Pulko g. 21, 62135, Alytus. Tel. (8 315) 55 512 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.arsa.lt

Anykščių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vilniaus g. 36, 29145 Anykščiai. Tel. (8381) 51 947 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.anyksciai.lt

Birštono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas. Tel. (8 319) 62 011 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.birstonas.lt

Biržų rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vytauto g. 38, 41143 Biržai. Tel. (8 450) 43 121 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.birzai.lt

Druskininkų savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius
Vasario 16-osios g. 7, 66118 Druskininkai. Tel. (8 313) 53 756 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.druskininkai.lt.

Elektrėnų savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Elektrinės g. 8, 26108 Elektrėnai. Tel. (8 528) 58 036 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.elektrenai.lt.

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Ateities g. 23, 30121 Ignalina. Tel. (8 386) 52 035 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.ignalina.lt.

Jonavos rajono sav. administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Žeimių g. 13, 55158 Jonava. Tel. (8 349) 50 Faks. (8 349) 50 012. El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.jonava.lt

Joniškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis. Tel. (8 426) 69 150 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.joniskis.lt

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas. Tel. (8 447) 70 186 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.jurbarkas.lt

Kaišiadorių rajono Civilinės metrikacijos skyrius
Bažnyčios g. 4, 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 469 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.kaisiadorys.lt

Kalvarijos savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Laisvės g. 2, 69214 Kalvarija. Tel. (8 343) 21 272 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.kalvarija.lt

Kauno miesto Civilinės metrikacijos biuras
Rotušės a. 15, 44279 Kaunas. Tel. (8 37) 42 27 66 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.kaunas.lt

Kauno rajono Civilinės metrikacijos skyrius
Savanorių pr. 371, 49500 Kaunas. Tel. (8 37) 30 55 36 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.krs.lt

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
M. Valančiaus g. 12, 69443 Kazlų Rūda. Tel. (8 343) 95 323 Faks. (8 343) 95 323 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.kazluruda.lt.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Didžioji g. 1, 57248 Kėdainiai. Tel. (8 347) 50 010 Faks. (8 347) 50 010 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.kedainiai.lt

Kelmės rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė. Tel. (8 427) 69 062 Faks. (8 427) 69 062 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.kelme.lt

Klaipėdos miesto sav. administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
S. Šimkaus g. 11, 92126 Klaipėda. Tel. (8 46) 41 05 37. Faks. (8 46) 41 05 37 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.klaipeda.lt

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Klaipėdos g. 2, Gargždai, 96130 Klaipėdos r.sav. Tel. (8 46) 47 19 80 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.klaipedos-r.lt.

Kretingos rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
J. Pabrėžos g. 1, 97129 Kretinga. Tel. (8 445) 51 207 Faks. (8 445) 51 207 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.kretinga.lt

Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vytauto g. 2, 40115 Kupiškis. Tel. (8 459) 35 514 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vilniaus g. 1, 67106 Lazdijai. Tel. (8 318) 66 102 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.lazdijai.lt

Marijampolės savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vilkaviškio g. 2/ Kauno g. 3, 68174 Marijampolė. Tel. (8 343) 51 870 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.marijampole.lt.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Laisvės g. 8, 89223 Mažeikiai. Tel. (8 443) 98 223 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.mazeikiai.lt

Molėtų rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vilniaus g. 44, 33140 Molėtai. Tel. (8 383) 54 750 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.moletai.lt

Neringos savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Taikos g. 2, 93127 Neringa. Tel. (8 469) 52 368 Faks. (8 469) 52 572 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.neringa.lt

Pagėgių savivaldybės Civilinės metrikacijos tarnyba
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel. (8 441) 70 408 Faks. (8 441) 57 874 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.pagegiai.lt

Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Kęstučio g. 4, 83152 Pakruojis. Tel. (8 421) 69 093 Faks. (8 421) 69 090 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.pakruojis.lt

Palangos miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Kęstučio g. 19, 00136 Palanga. Tel. (8 460) 48 712 Faks. (8 460) 48 712 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.palanga.lt

Panevėžio miesto civilinės metrikacijos skyrius
Respublikos g. 25, 35170 Panevėžys. Tel. (8 45) 50 12 82 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.panevezys.lt

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vasario 16-osios g. 27, 35185 Panevėžys. Tel. (8 45) 58 29 93 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.panrs.lt.

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vytauto Didžiojo a. 1, 39143 Pasvalys. Tel. (8 451) 54 107 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.pasvalys.lt

Plungės rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vytauto g. 12, 90123 Plungė. Tel. (8 448) 73 112 Faks. (8 448) 71 608 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.plunge.lt

Prienų rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Laisvės a. 12, 59126 Prienai. Tel. (8 319) 61 170 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.prienai.lt

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Aušros a. 10, 82196 Radviliškis. Tel. (8 422) 69 025 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.radviliskis.lt

Raseinių rajono Civilinės metrikacijos skyrius
V. Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai. Tel. (8 428) 79 576 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.raseiniai.lt

Rietavo savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrius
Laisvės a. 3, 90316 Rietavas. Tel. (8 448) 73 209 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.rietavas.lt

Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Respublikos g. 94, 42136 Rokiškis. Tel. (8 458) 71 153 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.rokiskis.lt

Skuodo rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vilniaus g. 13, 98112 Skuodas. Tel. (8 440) 73 950 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.skuodas.lt

Šakių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Bažnyčios g. 4, 71120 Šakiai. Tel. (8 345) 60 769 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.sakiai.lt

Šalčininkų rajono Civilinės metrikacijos skyrius
Vilniaus g. 49, 17116 Šalčininkai. Tel. (8 380) 30 155 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.salcininkai.lt.

Šiaulių miesto civilinės metrikacijos skyrius
Varpo g. 15, 76348 Šiauliai. Tel. (8 41) 59 62 50 Faks. (8 41) 59 62 51 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.siauliai.lt.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vilniaus g. 263, 76337 Šiauliai. Tel. (8 41) 59 66 80 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.siauliai-r.sav.lt

Šilalės rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
J. Basanavičiaus g. 2, 75138 Šilalė. Tel. (8 449) 76 126 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.silale.lt

Šilutės rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Dariaus ir Girėno g. 1, 99133 Šilutė. Tel. (8 441) 79 216 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.pamarys.lt

Širvintų rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vilniaus g. 61, 19120 Širvintos. Tel. (8 382) 53 427 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.sirvintos.lt

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Vilniaus g. 19, 18116 Švenčionys. Tel. (8 387) 66 381 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.svencionys.lt

Tauragės rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Respublikos g. 2, 72255 Tauragė. Tel. (8 446) 62 834 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.taurage.lt

Telšių rajono Civilinės metrikacijos skyrius
Turgaus a. 15, 87122 Telšiai. Tel. (8 444) 60 703 Faks. (8 444) 60 703 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.telsiai.lt

Trakų rajono civilinės metrikacijos skyrius
Vytauto g. 33, 21106 Trakai. Tel. (8 528) 58 322 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.trakai.lt

Ukmergės rajono Civilinės metrikacijos skyrius
Vytauto g. 39, 20113 Ukmergė. Tel. (8 340) 63 229 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.ukmerge.lt

Utenos rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Utenio a. 4, 28503 Utena. Tel. (8 389) 61 749 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.utena.lt

Varėnos rajono Civilinės metrikacijos skyrius
Parko g. 8, 65192 Varėna. Tel. (8 310) 31 555 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.varena.lt

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
S. Nėries g. 1, 70147 Vilkaviškis Tel. (8 342) 60 083 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.vilkaviskis.lt

Vilniaus miesto civilinės metrikacijos skyrius
K. Kalinausko g. 21, 03107 Vilnius. Tel. (8 5) 233 47 20 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.vilnius.lt

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Rinktinės g. 50, 09318 Vilnius. Tel. (8 5) 275 05 02 Faks. (8 5) 275 05 02 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.vilniaus-r.lt

Visagino savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius
Sedulinos alėja 69A, 31228 Visaginas. Tel. (8 386) 73 078 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.visaginas.lt

Zarasų rajono Civilinės metrikacijos skyrius
Sėlių a. 22, 32110 Zarasai. Tel. (8 385) 37 166 El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. www.zarasai.lt